Ben shirt 1

צוות

יעל דומב –
מנכ"לית טנא ירושלמי

בת 39, ממייסדי העמותה ומנהלת אותה מתחילת פעילותה. יעל היא חברת קהילת 'הלו"ם', חיה ופועלת בקרית היובל. בוגרת תואר ראשון בחינוך וסוציולוגיה מהאוניברסיטה העברית, רס"ן במילואים, שירתה שש שנים בצה"ל בתפקידים שונים בתחום המבצעים וההדרכה. נוסף על היותה אושייה ירושלמית ואשת חינוך ועשייה, יעל היא גם אמא לשלושה ילדים מקסימים.

בן כנס –
ראש ומנהל המכינה הירושלמית

בן 38, עובד בעמותה החל מ- 2016. בוגר תואר ראשון ושני בפילוסופיה בדגש על פילוסופיה של החינוך מאוניברסיטת בן גוריון ומנחה קבוצות בהכשרתו, והכי חשוב, בן הוא אבא גאה להלל. בן איש חינוך בכל רמ"ח איבריו, ריכז שנת-שירות של תנועת "הצופים" באזור הדרום, ממקימי סח"י, והיה מנהל הנוער והתוכניות ביחידה למעורבות חברתית באוניברסיטה העברית במשך ארבע שנים.

שיר גילה –
מנהלת פיתוח שותפויות ואסטרטגיה

בת 32, שיר עובדת בעמותה החל מ-2014. בוגרת תואר ראשון במדעי היהדות ולשון עברית באוניברסיטה העברית, ובימים אלה משלימה את התואר השני שלה בתכנון ערים. בוגרת תנועת "הצופים" בה גם עבדה לאחר שירותה הצבאי כקצינת מבצעים בגדוד 13. שיר הדריכה במחזור ד' של המכינה וריכזה את רשת הבוגרים של העמותה בשנים האחרונות. שיר היא אקטיביסטית אמיתית, אשת עשייה, פעילה ומשפיעה מאד על המרחב העירוני בירושלים.

מעיין רצון –
מנהלת השלוחה בגבעה הצרפתית

בת 28, מעיין בוגרת מחזור א' של המכינה הירושלמית. במקור מכפר סבא. שירתה כמדריכת אב"כ בפיקוד העורף. חיה בירושלים החל מ-2017, במהלכן הייתה רכזת ההדרכה של שבט מודיעין במשך שנתיים וריכזה את שנת השירות של ארגון בינה בעיר. כיום מסיימת תואר ראשון במדעי הדתות וחינוך.

נועם זימרינג –
מנהל השלוחה בקרית היובל

בן 38, במקור בקיבוץ מגל, החל מ-2010 בירושלים. נשוי לתום ואבא לטליה (6) ואיילה (3). בוגר BA כללי במכללת תל חי. עסק שנים רבות בחינוך בלתי פורמאלי בתחומי הדרכת טיולים וזהות יהודית וישראלית בתוכניות שונות עם נוער מהארץ ומהעולם.

אורן וינטראוב –
רכז הרשת הירושלמית

בן 28, ירושלמי אסלי, גדל בבית הכרם ולמד בליד"ה. בוגר המכינה על-שם רבין, מפקד וסמל בחיל השריון. אורן הדריך במכינת נחשון ולמד במדרשת עין פרת. לומד בימים אלה בתוכנית "רביבים" של האוניברסיטה העברית להכשרת מורים למקצועות היהדות, ולומד תואר שני בחינוך יהודי במסלול ליזמות חינוכית-חברתית. בנוסף, לפעילותיו הרבות במרחב הירושלמי, אורן גם מורה במכינה – הוא מלמד את השיעור "מעגל החיים והשנה".

גיל קדוש –
רכזת רשת הבוגרים הארצית

בת 25, בוגרת מחזור ג' של המכינה. במקור מקרית גת, שירתה בחיל החינוך והנוער, לאחר שיחרורה הדריכה שנתיים בפנימייה ולאחר מכן ריכזה והדריכה במכינת רבין במשך שנתיים. בימים אלו סטודנטית למנהל ומדיניות ציבורית במכללת ספיר.

מירב אזרד –
מנהלת אדמינסטרציה

בת 44, תושבת ירושלים . עובדת בעמותה החל ממאי 2020. לקראת סיום לימודים לתואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול באוניברסיטה הפתוחה. מירב שירתה בצבא כמדריכת חי"ר. עבדה כל חייה בתפקידי ניהול, אדמיניסטרציה ולוגיסטיקה.

יובל ריבלין -
רכז גיוסים ולוגיסטיקה

בן 26, ירושלמי החל מ- 2017. אוהד הפועל קטמון ירושלים וחי בעיר בקהילה צעירה. כיום סטודנט לתואר ראשון לפילוסופיה ומזרח תיכון, ורכז הגיוסים של עמותת טנא ירושלמי.

יהונתן זריצקי –
מדריך בגבעה הצרפתית

יהונתן הוא ירושלמי אסלי, בן 26, ובוגר המכינה הקדם-צבאית ע״ש רבין. שירת חמש שנים כקצין שריון ומפקד בקורס קציני יבשה בבה״ד 1, ובמהלך שירותו הצבאי היה ממקימי ׳בשותף - בית המדרש הירושלמי׳. כיום הוא חי בקטמונים כחלק מקהילת ׳בארי׳.

טל רון –
מדריכה בשלוחת קריית יובל של המכינה הירושלמית

בת 24, בוגרת מחזור ה' של המכינה. שירתה כמפקדת וקצינה במערך מגל ומאז שיחרורה טיילה, עבדה בתחום התיירות החינוכית ובמדור פרוייקטים חברתיים בחברה מובילה. במקור מהיישוב כוכב יאיר, כיום מתגוררת בירושלים.

נועה ירון -
מדריכה בשלוחת קריית יובל של המכינה הירושלמית

נועה 24, בוגרת מחזור ו' של המכינה. הייתה בקורס מכים של מגל ושירתה בתפקידי פיקוד בחוות השומר. עבדה בתפקידי חינוך והדרכה שונים במהלך שנות הנערות והבגרות . במקור מהישוב שכניה, כיום גרה בירושלים.

טל דואניס –
רכזת קהילה במכינה הירושלמית

בת 31, עובדת בעמותה משנת 2017, בוגרת תואר ראשון ושני בחינוך, מדריכת טיולים ונשואה לזושא.האוהבת אדם ואדמה, הדריכה ב"מסע ישראלי מבראשית", מקימה את ארגון הנוער "צמרת", ומרכזת את הנוער והקהילה במושב רמת רזיאל.

גלילה למעלה